Buradasınız : Hizmetlerimiz

İlk Yardım Bilgilendirme Seminerleri

İlk Yardım Bilgilendirme Seminerleri - Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Kurumu tarafından ilk yardım ile ilgili yüzeysel bilgi sahibi olmak isteyen kişi veya gruplar için düzenlenir.

Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Kurumu tarafından ilk yardım ile ilgili yüzeysel bilgi sahibi olmak isteyen kişi veya gruplar için düzenlenir.

Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından verilen ilk yardım bilgilendirme seminerlerinde amaç, ağırlıklı olarak kişileri bir üst program olan 16 saatlik temel ilk yardım eğitimine katılmaya teşvik ederek ilk yardım bilincini yaymaktır. Ayrıca, olası bir acil durumda katılımcıların neler yapması ve neler yapmaması gerektiğini bu seminerlerde ayrıntılı olarak anlatarak, yapılabilecek yanlış müdahalelerin minimuma indirilmesi hedeflenmektedir. Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Kurumu olarak, bu seminerler şirketlere, okullara ve derneklere verilmekte olup, 2 saat sürmektedir. Seminerin içeriğini genel olarak teorik bilgiler ve ilk yardımın önemi oluşturmaktadır.