Buradasınız : Hizmetlerimiz

Temel İlk Yardım Eğitimi

Temel İlk Yardım Eğitimi - Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Temel İlk Yardım Eğitimi firma çalışanlarınıza kazalarda veya hastalıklarda, ilk yardım uygulamaları yönünden yeterli bilgi ve beceriye sahip olabilmeleri amacıyla verilmektedir.

Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Temel İlk Yardım Eğitimi firma çalışanlarınıza kazalarda veya hastalıklarda, ilk yardım uygulamaları yönünden yeterli bilgi ve beceriye sahip olabilmeleri amacıyla verilmektedir.

Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından firma çalışanlarınıza kazalarda veya hastalıklarda, ilk yardım uygulamaları yönünden yeterli bilgi ve beceriye sahip olabilmeleri amacıyla, İlk Yardım Yönetmeliği ( 22.05.2002 / 24762 – 18.03.2004 / 25406 Tarih ve sayılı Resmi Gazete ) kapsamında düzenlenecek eğitimdir. Antalya Canseven İlk Yardım Eğitim Kurumu'nda eğitimler 8 saat teorik, 8 saat pratik olmak üzere toplam 16 saat olup; 2 gün sürecektir.

Eğitim sonunda Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'nün yapacağı sınavda başarılı olan katılımcılar sertifikalandırılacaklardır. Sınav, yazılı ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamalı olarak yapılmaktadır. Her iki sınavdan da 85 barajını aşan katılımcılar başarılı sayılmaktadırlar. Belgelerin geçerlilik süresi 3 yıl olup, bu süre sonunda 1 günlük (8 saat) eğitimin ardından, sınava girme zorunluluğu olmaksızın belgeler yenilenmektedir.